Світильник аварійний LED "MESSI-9" 9W настільний
| Тип: | |
|---|---|
| Акумулятор: | |
| Тривалість заряджання: | |
| Тривалість роботи: | |
| Корпус: | |
| Розміри(ДхШхВ): | |
| Колір: | |
| Напруга: | |
| Потужність: | |
| Світловий потік: | |
| Колірність: | |
| Спосіб заряджання: | |
| Ступінь захисту: | |
| Ресурс роботи: | |
| Тип світлодіода: | |
| Гарантійний термін: | |
| Кількість в упаковці: | |
| Країна виробник: |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність | 9 Вт/год |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 280 лм |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Холодний |
| Колірна температура | 8000K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Час заряджання | 20-24 рік |
| Колірна температура, К | 8000К-12000К |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 250 мм * 50 мм * 50 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тривалість роботи від акумулятора | макс потужність - 3год мин потужність - 20 год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴




