Світильник накладний "CAROLINE-18" 18W 4200К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 144 W |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Потужність | 18 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 225 мм * 40 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246 ₴



