Світильник накладний "ARINA-18" 18W 4200К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Потужність | 18 W |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 211 мм x 211 мм x 28 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴




