Люстра LED "OLYMPIC" 45W чорна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Хром |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 360 W |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Потужність | 45 W |
| Робоча напруга | 180 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм*300 мм*1200 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 118 ₴





