Фонарик ручний "RAUL-5"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Жовтий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 40W |
| Кількість у пакунку | 1 Штука. |
| Колірна температура, К | 7000/9000К |
| Потужність | 5W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм*140 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 154 ₴




