Люстра світлодіодна "VOYAGER-24" 24W 4000K (хром)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Матеріал для корпусу | метал, кришталь |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | 180-260V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм * 815 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 149 ₴



