Светильник настенный "TRUVA" 8W (чорний)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Потужність | 8 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 100 мм * 100 мм * 60 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 180° |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 786 ₴



