Світильник вологозахищений LED 40W 6400K "PROLINE-40"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Колір | Білий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 320 W |
| Додатково | Кріплення у комплекті |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 40 W |
| Робоча напруга | 170 -265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1112.5 мм * 55.7мм * 64.5 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 772 ₴



