Лампа світлодіодна з датчиком світла "DARK - 10" 10W 4200К A60 E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 160 град. |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 80 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 108 мм*60 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 160° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴





