Фонарик ручний "NEDVED"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 16 W |
| Кількість у пакунку | 1 Штука. |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Потужність | 2W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 195 мм*75 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | LED |
| Колір | Чорно-жовтой |
Інформація для замовлення
- Ціна: 272 ₴






