Врізний арт світильник 600*600 SMD LED "CAPELLA-48" 48 W 4200K панель біла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 384 W |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Матеріал для корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 48 W |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм х 595 мм х 35 мм |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 608 ₴






