Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED GRAND-300 (074-009-0300-20)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Потужність | 300 W |
| Термін експлуатації | 50 000 рік. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| батарея | 3 x 3.2V 5Ah Lithium Iron Phosphate |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 086 ₴




