Світильник світлодіодний фасадний SMD LED "TWIST-12" 12W настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Додатково | Світить в три сторони |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 85-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 170 мм x 80 мм x 53 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 193 ₴





