Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED "COMBAT-250" 250 W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 4-6 годин (сонячний день) |
| Додатково | Пульт дистанційного керування, без стійки у комплекті |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Потужність | 250 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 510 мм х 127 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 рік. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| батарея | 5×3.2V 20Ah Lithium Iron Phosphate |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 511 ₴







