Світлодіодна люстра CORNELIA 60W 4000K хром
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Потужність | 60W |
| Робоча напруга | 180-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 730 мм x 15 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 731 ₴





