Світильник LED 54W "TETRA-54" 6400К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Кріплення у комплекті |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 54 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1500 мм * 69.5 мм * 27 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴




