Світильник світлодіодний фасадний DRAGON настінний білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура, К | 4200K (Inner) + 4200K (Outer) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Потужність | 15W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм * 175 мм * 74 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴





