Світильник світлодіодний фасадний CLEMENT настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 24W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 169 мм * 219 мм * 65 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 513 ₴




