Світильник світлодіодний фасадний KING-10/S 10W настінний чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Потужність | 10W |
| Робоча напруга | 85-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 95 мм х 104 мм х 134 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768 ₴




