Світильник настільний акумуляторний BANU 22 W білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 6-8 рік |
| Додатково | Розбірний корпус, димер, працює від павер банка |
| Потужність | 22 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 440 мм *370 мм |
| Термін експлуатації | 15000 вкл./викл. |
| Тривалість роботи від акумулятора | 2 год/сильне світло 28 год/ слабке світло |
| Кут розсіювання | 120° |
| батарея | 3,7v1800mah літієва |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 072 ₴





