Світильник настільний акумуляторний AYLA 8 W білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Гнучка ніжка Сенсорне керування Димер , працює від павер банка |
| Потужність | 8 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 430 мм *160 мм |
| Термін експлуатації | 15000 вкл./викл. |
| Тривалість роботи від акумулятора | 3 год/сильне, або слабке світло 2,5 год/ слабке + слабке світло 50 год/ слабке світло |
| Кут розсіювання | 120° |
| батарея | 3,7v1800mah літієва |
Інформація для замовлення
- Ціна: 853 ₴




