Світильник настільний акумуляторний AYSU 10 W білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Додатково | Гнучка ніжка Сенсорне керування Димер, працює від павер банка |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 415 мм * 150 мм * 150 мм |
| Термін експлуатації | 15000 вкл./викл. |
| Тривалість роботи від акумулятора | 2 год/сильне світло 3 год/ середнє світло 35 год/ слабке світло |
| Кут розсіювання | 120° |
| батарея | 3,7v1200mah літієва |
Інформація для замовлення
- Ціна: 708 ₴




