Світильник врізний "TAURUS-36" 36 W 6400K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 275 мм х 575 мм |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Матеріал для корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 175-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм x 295 мм x 32 мм |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642 ₴







