Світодіодний LED торшер NORMAN чорний 15W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | диммерується; має пульт |
| Колірна температура, К | 3000K — 4000К- 6000К |
| Матеріал для корпусу | пластик, метал |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1460 мм * 650 мм * 272 мм |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 110° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 447 ₴




