Світильник світлодіодний для високих стель LED "HERKUL-150" 150 W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Потужність | 150 W |
| Робоча напруга | 100 - 260 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 308 мм*43 мм*126*163мм |
| Термін експлуатації | 50 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 90 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 797 ₴




