Світильник фасадний LED "MARVEL-10" 10W настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм * 100 мм * 93мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 139 ₴






