Призначення зарядної станції Ion Wallbox:
Ion Wallbox для заряджання електромобілів у приватному секторі як єдиний зарядний пункт. Підходить для фіксованого кріплення на стіну у приміщенні або на захищених відкритих майданчиках.
Огляд переваг зарядної станції OBO Ion
• Заряджання за режимом 3 згідно з IEC 61851-1.
• Поодинока, двофазна та трифазна зарядка
• Підходить для мереж TN та TT.
• Вбудований контроль температури
• Контроль струму помилки постійного струму
• Інформація про стан через світлодіодний дисплей.
• Попередньо змонтовано, готове до підключення
• В комплекті входить зарядний кабель довжиною 5 м з роз'ємом для зарядки типу 2 та кронштейн для кабелю.
• Подача зверху чи знизу
• Елементи з нержавіючої сталі.
• Потужність заряджання може бути обмежена фіксованим значенням, заводське налаштування становить 11 кВт.
• Вбудований захист від перенапруги для силових кабелів та кабелів передачі даних.
• Протокол Modbus RTU через інтерфейс RS-485 для двонаправленого зв'язку.
• Може керуватися через Modbus RTU для динамічного керування навантаженням, динамічної зарядки з оптимізацією фотоелектричних систем та цифрової автентифікації (через Інтернет/додаток) із зовнішнім керуванням (ASKI, Smart1Solutions, Loxone, Comexio).
• Безпотенційний контакт, що розблокує, напр. для фотоелектричних систем, приймач пульсаційного керування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Висота | 127 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина кабелю | 5 см |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. C |
| Мінімальна температура експлуатації | -10 град. C |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Тип роз'ємів | Type 2 |
| Встановлення | Настінна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 230 |
| Потужність | 22 |
| Сила тока | 32 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
- Ціна: 39 048 ₴











