Щит металопластик для силового та мультимедійного обладнання ECG 56 COMBO3/1-I (12+2мод, 1ряд., 3м.п., перф.мет)


Металопластикові розподільні щити вбудованого монтажу ECG COMBO застосовуються в житловому та промисловому будівництві для сумісного монтажу захисних, сигнальних і розподільних пристроїв модульного виконання та телекомунікаційного обладнання (модеми, маршрутизатори, телевізійні розгалужувачі і т.д.). ECG COMBO комплектуються перфорованими монтажними панелями та кронштейнами для установки в гіпсокартон. Поставляються з білими металевими дверцятами.
Розміри ніші в стіні (ВхШхГ) (мм) : 673 x 306 x 87
Габаритні розміри (ВхШхГ) (мм): 717 x 346 x 92
Особливості:
-установка в гіпсокартон і суцільні стіни; -
в комплектацію входить картонна кришка для захисту щита під час оздоблювальних робіт;
- можливість установки дверцят ліворуч чи праворуч;
- комплектуються з’ємними перфорованими монтажними панелями; o стійкість до вогню і високої температури (GWFI):
для ECG +650 ° С / ECG ..H +850 ° С; o в ECG14, ECG 28 і ECG42
-передбачено місце для встановлення додаткової шини PST-UNI, ECG56 і ECG70 - для трьох.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Кількість шаф | 1 шт. |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Застосування | У приміщенні |
| Розташування | Вертикальне |
| Розрахункова кількість модулів | 14 |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Квартирний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 717 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Маса | 3.5 кг |
| Ширина | 346 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажа | Вбудований |
- Ціна: 5 692 ₴



