Світлодіодний пенал підвісний CPS 40 Вт 4000K 1177 мм (в компекті підвіс 1м) опал, чорний (в середині білий)



Для створення оригінального інтер'єру важливо підібрати елементи освітлення, які вписуватимуться в загальний стиль оформлення будинку, офісу, ресторану або готельного номера.
CPS — світильники з унікальним дизайном, представлені в декількох оригінальних колекціях. Їх можна розглядати годинами: у каталозі є світильники практично будь-яких стилів.
Розмір:100*1177*40мм)
40Вт, 4000К, 3100lm, 180-260В, ІС-драйвер, Гарантійний термін: 2 роки або 15000 годин,
Корпус з тонкостінного металу, лінійок не видно.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CPS |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В, 220 В |
| Світловий потік | 3100 лм |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Форма | Прямокутна |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип виробу | LED світильник |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Потужність | 25 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 см |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 117 |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Світлова світла | 4000K (Нейтральний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴



