Багато функціональна коробка для прихованих розеток та приладів у твердій стіні або підлозі (176х80x68 мм)




Коробку призначено для установки в бетонні підлоги. Нижня монтажна коробка встановлюється на гіпсовий шар. Після монтажу монтажна коробка встановлюється з міні-коробкою KOPOBOX.
Перед установкою монтажної коробки необхідно вставити розширювальну стрічку, яка вилучається після затвердіння суміші.
Це дозволяє встановлювати модульні пристрої 3шт 45х45 або 6шт 22,5х45 або їх поєднання.
Підходить для систем QUADRO, які розроблені спеціально для продуктів KOPOS. Також можна встановити продукцію ABB, Legrand, PEHA, Simon connect, Schneider Electric. Максимальне навантаження: 1000 Н на загальній поверхні кришки (кришка з рамою).
| EAN код | 8595568920065 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,1830 kg/шт |
| Колір колір видимих частин (кришка + кадр) - білий колір RAL 9003 |
|
| Матеріал | PC-ABS |
| Безгалогенний матеріал | так |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ширина | 175 mm |
| Висота | 80 mm |
| Глибина | 68 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захисна кришка | Так |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Термін служби | 2 років |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 68 мм |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 701 ₴



