Серія механізмів Legrand Mosaic була спеціально розроблена для офісних приміщень.
Основна ідея серії — це модульність, у разі монтажу безпосередньо в кабель-канал. Також Legrand Mosaic установлюється накладними монтажем.
| Ширина | 74 mm |
|---|---|
| Спосіб монтажу | Монтаж за допомогою гвинтів |
| Глибина | 7.2 mm |
| Висота | 74 mm |
| Спосіб монтажу модульних вставок | Передній бік |
| Кількість горизонтальних модулів | 2 |
| Кількість вертикальних модулів | 1 |
| З вбудованою інсталяційною коробкою | Немає |
| Розташування при монтажі | Горизонтально і вертикально |
| Підходить для розподільчої коробки 60 мм | Немає |
| З цвяхом | Немає |
|---|---|
| Підходить для підлогової коробки | Немає |
| Підходить для монтажу електроустановчіх виробів в кабель-канал | Немає |
| Підходить для установки на DIN-рейку 35 мм | Немає |
| Модель/Виконання | Прихований монтаж |
| Вид/марка матеріалу | Інші |
| Поверхня | Гальванічно/електролітично оцинковані |
| Матеріал | Метал |
| З гвинтами | Немає |
| Flush-mounted installation | Так |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7.2 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Роз'єми | Розетка із заземленням |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Mosaic |
| Основні | |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Колір | Чорний |
Специфікації
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴



