Mosaic Розетка електрична 2К+З без шторок (16А, 250В~, гвинтові клеми, німецький стандарт)
2модуля, колір Білий 250В~ 16А, IP41, IK04, 2х2,5мм2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Колір кнопки | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36.5 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 22.5 мм |
| Основні атрибути | |
| Заземлення | Да |
| Частота тока | 50 Гц |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Роз'єми | Розетка із заземленням |
| Колір | Білий |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Mosaic |
| Тип монтажа | Вбудований |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 217 ₴




