Малий розподільний щит серії Kompakt.
З встановленими подвійними мембранами, DIN-рейкою, PE/N клемами та прозорими дверцятами, які можуть закриватися на ключ або пломбуватися.
Не стійкий до ультрафіолету, встановлення на вулиці можливе під навісом для захисту від прямого потрапляння сонячних променів. Може комбінуватися лише з АК03.
Аксесуари в комплекті: пробки, що закривають, додаткові мембрани, вводи IP 54, наклейки, що закривають порожні місця пластини.
Дверцята переставляються для відкривання праворуч або ліворуч.
Кількість входів зверху: 3хМ20, знизу: 2хМ20/М25, збоку: 2хМ20, тильний: 1хМ20
Довжина 100 мм
Кількість модулів 3
Клеми 2x4, гвинт. 6/16 мм2 мм²
Рівень захисту IP 65 Ударостійкість IK 07
Матеріал ударостійкий полістирол Матеріал дверцят ударостійкий полістирол;
прозорі частини дверцят - полікарбонат; гвинти - поліамід 6, посилений скловолокном
Матеріал ущільнення Поліуретан Напруга ізоляції 400 В Мін. t° довкілля -25 °C Макс. t° довкілля +40 °C t° довкілля, середнє значення за 24 години (°С) 35 Макс. вологість 50 % Макс.відносна вологість при 25°C (на короткий термін): 95 Колір сірий Комбінування з АК03 Без важких металів + ПВХ + Без силікону + Пожежостійкість немає, не підтримує горіння, самозагасає
Можливість опломбування + У комплекті встановлені та запасні вступні подвійні мембрани IP 66, рейки, PE/N клеми, заглушки місць, що не використовуються, наклейки для маркування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spelsberg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість шаф | 1 шт. |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Розрахункова кількість модулів | 3 |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Освітлювальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Маса | 0.15 кг |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажа | Накладний |
- Ціна: 760 ₴






