Розподільчий щит AK 24 порожній, 2-х рядний, під 24 автом. вимик., PE/N-клема: 2х16 пол.,6/16мм2, (250х370х122), IP65

Малий розподільний щит серії Kompakt.
З встановленими подвійними мембранами, DIN-рейкою, PE/N клемами та прозорими дверцятами, які можуть закриватися на ключ або пломбуватися.
Не стійкий до ультрафіолету, встановлення на вулиці можливе під навісом для захисту від прямого потрапляння сонячних променів. Може стояти окремо або комбінуватися з іншими щитами серії крім АК 03. Аксесуари в комплекті: пробки, що закривають, додаткові мембрани, введення IP 54, наклейки, що закривають порожні місця пластини.
Дверцята переставляються для відкривання праворуч або ліворуч. Відстань між рядами 150 мм Кількість входів зверху/знизу: 8хМ20, 1хМ25/М32, 1хМ32/М40, збоку: 8хМ20, тильний: 2хМ32/М40 Довжина 250 мм
Кількість рядів 2 Кількість модулів 24 Висота 370 мм Ширина 250 мм Глибина 122 мм Клеми 2х16, гвинт. 6/16 мм2 мм² Рівень захисту IP 65 Ударостійкість IK 07 Матеріал міцний полістирол
Матеріал дверцят полістирол ударостійкий; прозорі частини дверцят - полікарбонат; гвинти - поліамід 6, посилений скловолокном
Матеріал ущільнення Поліуретан
Напруга ізоляції 400 В Мін. t° довкілля -25 °C Макс. t° довкілля +40 °C t° довкілля, середнє значення за 24 години (°С) 35 Макс. вологість 50 % Макс.відносна вологість при 25°C (на короткий термін): 95
Колір сірий Комбінування так, за допомогою комбінаційного набору (опція) з іншими щитами серії АК-Kompact
Без важких металів + Без ПВХ + Без силікону + Пожежостійкість ні, не підтримує горіння, самозагасає Можливість опломбування + У комплекті Встановлені та запасні вступні подвійні мембрани IP 66, рейки, PE/N клеми, заглушки місць, що не використовуються, наклейки для маркування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spelsberg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Кількість шаф | 1 шт. |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Розташування | Вертикальне |
| Розрахункова кількість модулів | 24 |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Освітлювальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Глибина | 122 мм |
| Маса | 0.4 кг |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажа | Накладний |
- Ціна: 2 826 ₴



