Керуйте опаленням з будь-якого місця за допомогою додатку terneo. Для роботи зі статистикою по групі терморегуляторів, зручно використовувати додаток для комп'ютера. Отримайте миттєвий доступ до температури вашого будинку, динаміки нагріву і звітів споживання енергії в кВт-годинах та грошах.
Для підключення terneo до «сервера»
Завантажуйте безкоштовний додаток в Google Play або AppStore, запустіть його. Переведіть терморегулятор у режим «Точка доступу». У додатку натисніть «Додати терморегулятор». Виберіть створену терморегулятором мережу (наприклад, terneo sx_А68FDB), а потім введіть пароль від свого Wi-Fi. Готово!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі, Тепла підлога, Системи опалення |
| Стан | Новий |
| Термозахист | Так |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип терморегулятора | Wi-Fi, Програмований |
- Ціна: 3 446 ₴/комплект











