Розетка накладна 2-на з заземленням з кришкою "ATOM"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Робоча напруга | 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 123 мм * 74 мм * 50 мм |
| Колір | сірий з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴




