Прожектор світлодіодний "PEGASUS-30" 30W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 130,5 мм * 144,8 мм * 32,8 мм |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426 ₴





