Лампа світлодіодна "HOROSCOPE - 9" 9W RGB+2700K-6500K - оригінальна LED лампа А60, яка служить заміною стандартних ламп розжарювання, проте споживає набагато менше електроенергії та суттєво довше живе. Лампа HOROSCOPE стандартної форми для цоколя Е27.
Дана лампа оснащена кольоровими кристалами, які дають можливість керувати кольором лампи.
Кольорова лампочка, не тільки функціональніша і красивіша, вона може створити середовище з багатою та оригінальною світловою картиною. Ви можете не тільки змінювати колір лампочки, але й діапазон колірної температури: жовте тепле свічення – 2700 К – холодне свічення -6500K. Змінення кольорів і режимів можна легко керувати за допомогою смартфона або смарт-годинника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Потужність | 9 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 185 град. |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Додатково | Управління телефоном |
| Колірна температура, К | RGB+2700K-6500K |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Термін експлуатації | 25 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 185° |
- Ціна: 386 ₴





