Світильник врізний "HARLEY-16" (з регульованим кріплення) 16W 3000K-6500K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | ( регулюється) 55-160 |
| Колірна температура, К | 3000К-6500К |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Потужність | 16 W |
| Робоча напруга | 165-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 175 мм х 40 мм |
| Термін експлуатації | 15.000 Hrs |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 52° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 382 ₴




