Світильник вуличний LED " VEGAS-100" 100 W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 100 W |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 462 мм x 151 мм x 24 мм,ø50-55 mm (труба) |
| Термін експлуатації | 20.000 Hrs |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 017 ₴




