Бренд: Корпус: Розсіювач: Розміри(ДхШхВ): Колір: Напруга: Потужність: Світловий потік: Колірність: Ступінь захисту: Кут розсіюв.: Ресурс роботи: Тип світлодіода: Гарантійний термін: Кількість в упаковці: Країна виробник:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність лампи | 27 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 1890 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Додатково | Кріплення у комплекті |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Матеріал для корпусу | Алюміній |
| Потужність | 27 W |
| Робоча напруга | 165-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм x 74 мм x 24 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 262 ₴




