Підсвітка дзеркал-картин LED "FLAMINGO-8" 8W 4200K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | з кнопкою |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Потужність | 8 W |
| Робоча напруга | 100-250V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 400 мм х 45 мм х 185 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал для корпусу | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 984 ₴




