Прожектор світлодіодний "PARDUS-20" 20W 6400K чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Матеріал для корпусу | алміній |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 126.5 мм * 114 мм * 28 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴




