Датчик MUSTANG-2 білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 6 м |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP30 |
| Потужність | 300 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип датчика | Вбудований |
| Кут огляду | 360 град. |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Дальність виявлення | max 6 m ± 1m |
| Кут виявлення | 360° |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Робоча напруга | 110-240V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 93мм*45мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 362 ₴






