Розетка з заземленням з кришкою антрацит xOne
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ovivo Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 51.7 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Основні | |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Підсвітка | Немає |
| Спосіб встановлення | Зовнішній |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Колір кнопки | Антрацит |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Робоча напруга | 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 75 мм*75 мм*51.7мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | xOne |
| Ступінь захисту | IP 54 |
| Тип монтажа | Накладний |
| Колір | Антрацит |
| Тип монтажу | Накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 163 ₴







