Ізольовані наконечники втулкові e.terminal.stand.e та e.terminal.stand.te призначені для обтис- нення мідних багатожильних проводів та кабелів та приєднання їх до електротехнічного обладнання.
Наконечник розрахований на мережі змінного та постійного струму напругою до 400 В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип елемента кріплення кабелю | Накінечники для кабелю |
| Наявність ізоляції | Так |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Діаметр | 7 мм |
| Матеріал виробу | Мідь луджена |
| Тип накінечника | Втулка |
| Матеріал ізоляції | Нейлон |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Конструкція | Пряма |
| Спосіб монтажу | Опресовування |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Діаметр отвору кріплення | 7 мм |
| Одноразове з'єднання | Так |
| Перетин проводів, що підключаються | 10 кв.мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴




