Ізольовані наконечники втулкові e.terminal.stand.e та e.terminal.stand.te призначені для обтис- нення мідних багатожильних проводів та кабелів та приєднання їх до електротехнічного обладнання.
Наконечник розрахований на мережі змінного та постійного струму напругою до 400 В.
| Перетин приєднувального дроту, мм² | 2.5 |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Луджена електротехнічна мідь |
| Відповідність стандартам | не підлягає |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Характеристики | Ізоляція - поліамід 6.6 |
| Гарантія, міс | 12 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип елемента кріплення кабелю | Накінечники для кабелю |
| Наявність ізоляції | Так |
| Довжина | 8 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Діаметр | 4 мм |
| Матеріал виробу | Мідь луджена |
| Тип накінечника | Втулка |
| Матеріал ізоляції | Нейлон |
| Колір ізоляції | Синій |
| Конструкція | Пряма |
| Спосіб монтажу | Опресовування |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Діаметр отвору кріплення | 4.5 мм |
| Одноразове з'єднання | Так |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 ₴




