Коробки накладного монтажу використовують із механізмами розеток, вимикачами даної серії як для однопостового накладного монтажу, також і багатопостового при вик. коробок арт. :
069601L - 1 пост
069602L- 2 поста
069603L- 3 поста
Для прихованого монтажу використовють рамки супортів арт:
069692L - 1 пост
069607L - 2 поста
069608L - 3 поста
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Спосіб установки | Накладний |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 57 мм |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Колір | Антрацит |
| Тип монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту | IP 5x |
| Тип монтажа | Накладний |
| Колір | Антрацит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | PLEXO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴








