Розподільна коробка, клас захисту IP66, номінальний переріз 2,5 мм², сертифікована VDE (DIN EN 60670-1/-22 (VDE 0606-1/-22)), DLG (стійкість до аміаку), самоущільнювальна, м'які вставні мембрани, M16/ ззаду, 8 збоку), внутрішні точки кріплення, для стандартних внутрішніх та захищених зовнішніх установок
сірий, U i =1000 В змінного струму, без клем
Розміри
Ширина 87 мм
Довжина 87 мм
Висота 52 мм
Внутрішня довжина 75 мм
Внутрішня ширина 75 мм
Внутрішня висота 37 мм
Маса Вага: 0,098 кг
Характеристики матеріалу
Стійкий до УФ-випромінювання - так
Без галогенів - так
Клас займистості згідно UL94 HB
Займистість розпеченим дротом згідно з EN 60695-2-11 750 °С
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spelsberg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Колір | Сірий |
| Форма | Квадратна |
| Термостійкість | Так |
| Вогнестійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 87 мм |
| Висота | 52 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип монтажа | Накладний |
- Ціна: 129 ₴







