Температура свічки - 5500K,
Потужність світлового потоку становить 3000 лем.
Охолоджуючий елемент без кулера,
Вмонтований драйвер, щоб стабілізувати напруження та керування лампою, він захищає від стрибків у цивільній системі.
Поставляються парами в коробці. Робочі навантаження: 12-24V. З' єднаний цоколь (можна досягти більш точного фокусування, обертаючи лампу ліворуч- вправо)
До комплекту входять дві лампи.
Гарантія - 12 міс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Тип лампи | H7 |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Цоколь | H7 |
| Виробник | Stinger |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴/комплект






